Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

«Єдине вікно» сприятливе для українських екпортерів

11.07.2018 12:07
«Єдине вікно» сприятливе для українських екпортерів

Нещодавно прийнятий парламентом законопроект №7010 про запровадження «єдиного вікна» на митниці – є вагомим кроком щодо спрощення процедур для бізнесу. Нагадаємо, документ передбачає подачу до митного оформлення дозвільних документів в електронній формі, зменшення граничного терміну прийняття рішення митницею щодо товарів на експорт з 24-х до 4-х годин та ін. Втім, як наголошують аграрії, до законодавчої ініціативи ввійшла поправка (яку вони вважають «дискримінаційною»), що дозволяє найбільшим українським агрохолдингам купувати собі залізничні вагони з частковою компенсацією із державних коштів. Ініціатива, з одного боку, спрямована на те, щоб вирішити питання нестачі зерновозів та може стимулювати вагонобудівні заводи. З іншого – необхідно забезпечити рівноправні умови для всіх виробників – як великих трейдерів, так і малих, наголошують в УСПП.  Зазначимо, закон проголосований ВРУ та ще не підписаний Президентом.

«Підтримка агросектору в Україні дуже важлива. Адже, по-перше, він приносить значні прибутки, в тому числі і надходження від експорту, а, по-друге, все ще потребує модернізації, значних капіталовкладень та ефективної інфраструктури. Всім відомі проблеми із нестачею зерновозів на залізниці тощо. Проте підтримка аграріїв – це підтримка не тільки великих агрохолдингів, але і малих та середніх виробників. Тому, надаючи преференції першим, треба передбачати подібні механізми чи інші заходи і для других», - наголошує президент УСПП Анатолій Кінах.

УСПП в цілому підтримує  прийняття закону, що запроваджує механізм «єдиного вікна» на кордоні.

«Зменшення часу, необхідного для здійснення експортно-імпортних операцій – вигідне для нашого бізнесу, стане фактором підвищення інвестиційної привабливості країни», - каже президент УСПП.

Зазначимо, що даний (вже проголосований) законопроект входив в урядовий пакет з 35 проектів законів, визначених як необхідні для поліпшення бізнес-клімату та економічного зростання в країні.

 

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.