Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

«Оздоровити» соціально-економічну ситуацію в Україні можна вже за 2-3 роки

14.11.2017 13:11
«Оздоровити» соціально-економічну ситуацію в Україні можна вже за 2-3 роки

Професійна кадрова політика в держменеджменті, рівність всіх перед законом та опора на внутрішній економічний потенціал і його розвиток – три «кита», на яких можна значно покращити позиції України вже за кілька років. Саме такі підходи мають бути базовими в процесі реформування держави, діяльності уряду, парламенту, бізнесу та громадянського суспільства.

Таку думку висловив президент УСПП, екс-прем’єр-міністр Анатолій Кінах в ефірі одного із вітчизняних телеканалів.

«Потрібне чітке розуміння того, що відбувається. Коли «Укроборонпромом» керують автодилери, чи авіабудівництвом  і т.д. – таких прикладів чимало, якого результату ми чекаємо для цих галузей і спеціалістів, що там працюють? Друге – рівність всіх перед законом. Не має значення: президент, міністр чи народний депутат – якщо спійманий на корупції – повинен відповідати. Це, плюс до того, зміцнить довіру суспільства до влади, бо без цієї компоненти важко провести хоч якісь реформи чи зміни в країні», - зазначив президент УСПП.

Також він висловив думку, що Україна має чіткіше формулювати свою позицію на зовнішній арені і активніше відстоювати національні інтереси. В тому числі, в перемовинах із міжнародними партнерами, кредиторами тощо.

«Ми безпрецедентно втратили суб'єктність і знаходимося дуже серйозно в зоні зовнішнього управління. Треба мати свою позицію, що якнайкраще відповідатиме національним інтересам, і відстоювати її по всім параметрам», - сказав А.Кінах.

Як приклад він навів Мінські угоди, що не працюють.

«Світ не відчуває від України чіткої позиції. Не працюють ці угоди, не ведуть до миру, втрати людей продовжуються. Будь ласка, сформуйте план Б», - сказав експерт.

Поза тим, А.Кінах вважає, що Україна володіє всіма ресурсами: кадровими, технологічними тощо, щоб вийти на параметри стійкого зростання вже в найближчі роки. Головне – системні дії влади і бізнесу, громадянського суспільства, викорінення корупції, економічний патріотизм та винесення національних інтересів за поле політичних дискусій.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.