З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…
Економічна правда // А якщо по-чесному? Сім кіл пекла легального бізнесу по-українськи
Чому в Україні складно, а іноді неможливо відкрити бізнес, і чому бізнес не…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Захист бізнесу на внутрішньому ринку

Олександр:
23.05.2016

Інколи бізнесу треба захищатися, щоб зберегти свою конкурентоспроможність на внутрішньому ринку. Які поради з цього приводу можна отримати?
Захист бізнесу на внутрішньому ринку
Відповідає Інститут економічних досліджень та політичних консультацій :

Існує безліч нюансів роботи українських виробників, які обумовлені правилами вільної торгівлі з ЄС, нормами СОТ. "Інколи бізнесу треба захищатися, щоб зберегти свою конкурентоспроможність на внутрішньому ринку. Які поради з цього приводу можна отримати?" - запитують підприємці. Публікуємо відвовідь в інформаційних роликах, виготовлений Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за рідтримки уряду Швеції. 

 

«Антидемпінгові заходи»

 

«Компенсаційні заходи»


 

Kомментарiв (0)
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.