Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Безвіз вигідний для економік України та країн ЄС

18.05.2017 11:05
Безвіз вигідний для економік України та країн ЄС

Ділове співтовариство вітає рішення ЄС щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. Днями в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання відповідного законодавчого акту. Це другий вагомий крок у наших відносинах із ЄС  після підписання Угоди про асоціацію та початку зони вільної торгівлі. Таке рішення є вигідним не лише для вітчизняного, але й європейського бізнесу: спрощення ділових контактів, розвиток туристичного потенціалу тощо дасть змогу максимально ефективно використати можливості існуючої зони вільної торгівлі – обом сторонам. На цьому наголосили в УСПП.

Зокрема, в діловому союзі зазначили, що надання безвізового режиму українцям прискорить євроінтеграційний процес, є ознакою довіри наших партнерів та стимулюватиме подальші реформи та економічні зміни в країні.

«Ми говоримо про потребу нарощення експорту в ЄС, технологічної, інноваційної кооперації, організацію виставкової діяльності тощо. Все це потребує можливостей вільного та комфортного пересування підприємців. Переговори, бізнес-форуми, виставки – без цього неможливо працювати з Європою, усім цивілізованим світом. Тепер такі можливості є, і це значно підвищить конкурентоспроможність українського бізнесу», – вважає президент УСПП Анатолій Кінах.

На  його думку, безвізовий режим потрібен не лише представникам ділової спільноти України, але й європейським партнерам.

«Не є новиною, що українці давно присутні на європейському ринку праці, знані як хороші спеціалісти. В тому числі – працюючи по аутсорсингу, в окремих проектах. Зростатиме і частка туристів з України, адже раніше потреба отримувати візу зупиняла багатьох з них», – зазначив А.Кінах.

Загалом бізнес очікує на значну активізацію ділових зв’язків із партнерами, адже факт вільного перетину кордонів не лише полегшить ці процеси для українців, але й додасть позитивного іміджу та довіри з боку європейців. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.