Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Центр підтримки експорту УСПП отримав нові запити

20.10.2015 13:10

Центр підтримки експорту УСПП отримав нові  запити на продукцію від українських виробників.

В українській олії зацікавлені відразу у декількох країнах – США, Іспанії, Австрії, Македонії, Анголі.  Остання, так само як і Іран, готова купувати вітчизняні зернові.

Щодо Ірану, то ця країна має високий стабільний інтерес до продукції, яка виготовлена вітчизняними  машинобудівними заводами, та до інженерних напрацювань українських фахівців. Близькосхідні партнери пропонують українцям інвестувати кошти в будівництво елеваторів на території Ірану та засновувати спільні підприємства, як-от суднобудівні, агропромислові тощо. Перспективним даний ринок є і для залізничників. Зокрема, Іран має нестачу залізничних і вантажних вагонів, комплектуючих для конструкції залізничних полотен (рейки, стрілки, запчастини).

У співпраці зацікавлені і аграрії Данії. Вони готові реалізовувати проект щодо відкриття у великих містах цієї країни спеціалізованих магазинів продажу продукції у кооперації з українськими компаніями того ж профілю.

Віднедавна зростає кількість запитів і на український мед. Його виробники можуть орієнтуватися на ринки Сполучених Штатів, Німеччини, Польщі, Австрії. Окрім меду, австрійці не проти закупити і вироби із дерева – меблі, комплектуючі до них, двері та ін.

Налагодити контакт із іноземними партнерами можна через Центр підтримки експорту УСПП, заодно уточнивши всі необхідні деталі та додаткову інформацію (uspp.ua).

Нагадаємо, Центр підтримки експорту УСПП сприяє пошуку нових ділових контактів, організовує процес обміну інформацією про комерційні пропозиції підприємств, досліджує проблеми, які виникають у процесі встановлення нових комерційних контактів та надає консультативну підтримку українським виробникам експортної продукції.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.