Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Ділові організації підтримують запровадження накопичувальної пенсійної системи

05.07.2018 12:07
Ділові організації підтримують запровадження накопичувальної пенсійної системи

В УСПП підтримали законопроект №6677 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування». Останній вже рік знаходиться у Верховній Раді та досі не розглянутий, хоча і повинен стати логічним продовженням модернізації пенсійної системи, своєрідним етапом №2 запланованої пенсійної реформи. Про це кажуть в УСПП.

Напередодні президент союзу Анатолій Кінах провів відповідну зустріч із народними депутатами Наталею Веселовою та Юрієм Соловеєм, на якій обговорювались дані питання.

«Законодавством було передбачено створення з 1 липня 2018 року фінансових установ і системи їх регулювання для накопичувальної пенсійної системи. Пролонгація прийняття рішення в цій сфері (законопроект 6677) не лише створить правову колізію, але й фактично заморозить модернізацію системи надовго. Попереду вибори, коли цією проблемою ніхто не захоче займатися», – каже президент УСПП.

Нагадаємо,законопроект знайшов підтримку профільних парламентських комітетів, низки ділових і громадських організацій. Він пропонує ввести децентралізовану накопичувальну систему через недержавні пенсійні фонди.

Згідно із законопроектом, частина обов'язкових внесків до пенсійної системи повинна накопичуватися на пенсійних рахунках громадян, які платять такі внески. Ці кошти будуть інвестуватися в економіку України для отримання інвестиційного доходу і захисту їх від інфляційних процесів.

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.