Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Ділова громада обговорила з очільником уряду питання розвитку бізнесу та економіки

08.11.2017 14:11
Ділова громада обговорила з очільником уряду питання розвитку бізнесу та економіки

Представники найбільш впливових профоб’єднань, бізнес- організацій держави обговорили із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом актуальні питання економіки, промислового розвитку, підтримки бізнесу тощо. Відповідна зустріч урядовців із діловою спільнотою, участь в якій взяв президент УСПП Анатолій Кінах, пройшла 7 листопада.

Учасниками було також наголошено на тому, що в країні має бути єдина стратегія розвитку. Нагадаємо, її прийняття, так само як і держпрограм підтримки промисловості, експортера тощо, активно лобіює УСПП, надаючи свої пропозиції та підготувавши у форматі Антикризової ради громадських організацій відповідну програму спільних дій влади і бізнесу.

Присутні на зустрічі підкреслили, що в державі є і залишаються невирішеними багато проблем, в тому числі, в соціальній сфері.

Зокрема, президент УСПП Анатолій Кінах відмітив, що прийнята нещодавно т.зв. медична реформа – це, по суті, лише точкові зміни, а не перезапуск всієї системи. Досі немає відповідей, а що далі, які її наслідки, етапи розвитку тощо. Те ж саме стосується і інших реформ – їм мають передувати не переможні реляції, а чіткі прагматичні розрахунки: платоспроможності громадян, впливу на економіку, механізмів та необхідних ресурсів на запровадження тощо. Паралельно цьому має бути розвиток підприємництва і промисловості – як основних джерел наповнення бюджету та зростання якості життя громадян.

Володимир Гройсман у своєму виступі також погодився, що відродження промисловості України та розвиток економіки мають бути ключовим пріоритетом роботи Уряду.

«Ми згодні, що зростання, яке ми закладаємо на рівні 3% - це недостатньо. Але навіть ці 3% - це на 400 млрд. грн. більше виробленої продукції і понад 170 млрд. грн. зростання фонду заробітної плати, - сказав Володимир Гройсман. – І ми маємо можливості ці показники збільшити вдвічі».

В цьому контексті Прем’єр-міністр закликав  профспілкових лідерів представити своє бачення промислового розвитку України, передусім видобувних галузей, на 2018 рік в максимально короткі терміни – в період між першим та другим читанням проекту держбюджету. «Чекаю пропозицій по галузях, - зазначив він.  – За десятиріччя ми можемо досягти успіху і бути однією з найбільш розвинених економік світу. 5-7% (зростання ВВП щороку).

Пріоритетами проекту нової угоди між сторонами соціального діалогу в країні  - на 2018 рік – визначені подальше економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона. 

Під час зустрічі та підсумовуючи обговорення, Прем’єр-міністр України дав низку відповідних доручень керівникам міністерств та відомств щодо вирішення порушених представниками ділової громади проблем.  

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.