Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Ділова спільнота підтримує намагання науковців підготувати Національну доповідь щодо стану здоров’я населення

17.03.2017 13:03
Ділова спільнота підтримує намагання науковців підготувати Національну доповідь щодо стану здоров’я населення

Україні конче потрібна щорічна національна доповідь щодо стану здоров’я населення. Чітка діагностика проблем здоров’я  громадян України, оцінка системи  охорони здоров’я та медичної галузі є важливою передумовою для розробки відповідної національної стратегії її розвитку, впровадження реформ сфери медицини.  УСПП намагатиметься всіляко сприяти Інституту громадського здоров'я ім. О.М.Марзєєва НАМН, іншим науковим медичним установам у  підготовці такого документу. Пропозиції щодо підготовки  національної доповіді буде передано Прем’єр-міністру В.Гройсману найближчим часом. Про це йшлося на підписанні відповідної угоди про співробітництво між УСПП та Інститутом.

Сторони закріпили свій намір спільно реалізовувати суспільно корисніпроекти. Серед них – наукове обґрунтування та впровадження в практику сучасних систем та технологій захисту поверхневих вод, поводження з промисловими відходами, екологічно-медичний науковий супровід сучасних виробництв, їх технологій для створення безпечних умов життєдіяльності населення тощо.

Інститут займається цим не перший рік. Він є чи не єдиним закладом в Україні, що здійснює науково-методичні розробки в даному напрямі. Загалом зусиллями його фахівців було проведено дослідження рівня екологічності, його впливу на стан здоров’я працівників на 180 підприємствах. У партнерстві із УСПП експерти сподіваються систематизувати цю роботу та підвищити соціальну відповідальність промисловців і бізнесу.

Президент УСПП Анатолій Кінах наголосив, що для комплексного вирішення численних проблем медичної сфери необхідно об’єднати зусилля самих медиків, науковців, бізнесу, громадянського суспільства і влади. За результатами нещодавно проведеного експертного обговорення необхідності підготовки Національної стратегії в сфері охорони здоров’я, ініційованого промисловцями і підприємцями, є перші домовленості із урядовцями провести найближчим часом фахові консультації.

«Якість життя населення, його здоров’я – це складова національних інтересів та безпеки будь-якої країни. Неприпустимо, щоб наявний високий інтелектуальний, кадровий потенціал України простоював або зникав. Зараз маємо дуже нехороші тенденції: щодня через високу смертність втрачаємо до 700 людей, мільйони вже виїхали за кордон на заробітки, нарощує свої обсяги бізнес-міграція. Відродження країни, її економічне зростання здатні реалізувати лише люди, і вони мають бути здоровими та жити в добробуті», – підкреслив президент УСПП.

Представники Інституту громадського здоров'я запропонували разом звернути увагу урядовців і парламентарів на соціальні аспекти, що руйнують медицину. Так, заробітна плата молодих учених-розробників, лікарів ледве перевищує мінімальну, а вони є кваліфікованими  фахівцями, несуть  відповідальність за життя людей.     

«Невисокий рівень фінансування і сфери охорони здоров’я загалом. До 40% йде на зарплати, які, як було зазначено, й так невеликі», – каже директор Інституту Андрій Сердюк.

Вже незабаром підписана угода буде доповнена конкретним планом дій. Сторони наголосили на необхідності проведення перепису населення. Також сторонами ініціюється підготовка Національної доповіді щодо стану системи охорони здоров’я та українців загалом. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.