Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Ділова спільнота вітає ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

13.07.2017 11:07
Ділова спільнота вітає ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Новина з Брюсселя про те, що Рада Європейського Союзу остаточно ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС, має дуже велике значення для ділової спільноти, всього народу нашої країни. Нині належить забезпечити максимально ефективне і швидке досягнення мети, закладеної в Угоді, і перейти на новий етап партнерства та євроінтеграції. Таку думку висловили в УСПП, Антикризовій раді громадських організацій.

«Остаточна ратифікація є не фінішем євроінтеграційної робити – по суті, це лише  старт. Україні належить на новому якісному рівні розгорнути діяльність  з адаптації стандартів та регламентів до європейських в економічній сфері, домогтися рівноправної конкуренції, сприятливого  ділового клімату, високого рівня економічних свобод, затвердження на державному рівні дієвих  стимулів для інвестиційного, інноваційного розвитку, просування малого, середнього бізнесу. Ці завдання не можна виконати без верховенства права, остаточної перемоги над корупцією. Така діяльність потребує великої віддачі та    ефективних реформаторських зусиль. Це іспит на право називатися країною світових, європейських стандартів», – наголосив президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах.

Він нагадав незмінну позицію ділової спільноти України, що євроінтеграція не є для держави самоціллю. Це лише засіб здійснення демократичних перетворень, встановлення в Україні сучасних стандартів соціально-політичних, економічних реалій,  зростання якості життя людей. Але інтеграція є незворотною, і динамічні темпи проходження непростих перетворень є найнеобхіднішим варіантом, бо  за повільним шляхом з невиразними результатами  криються розчарування та зневіра. Таке  можливе лише за умови системної роботи на основі ретельно відпрацьованих стратегій та планів, постійного діалогу держави і суспільства, влади і бізнесу, про що постійно говорять в УСПП, Антикризовій раді громадських організацій. Завдання скласти Національну програму адаптації української економіки до умов вільної торгівлі з ЄС (стандарти, технічні регламенти, модернізація), розробити  «дорожню карту» імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС міститься й в Антикризовій програмі спільних дій влади і бізнесу.

«Я переконаний, що Україна є й буде частиною європейської політичної, економічної спільноти. Але не терміни членства в ЄС є важливими, необхідно системно  та результативно рухатися шляхом запровадження світових, європейських  стандартів на українській землі, саме таким чином домагатися конкурентоспроможності економіки та значного  покращення життя людей», – підсумував А.Кінах.  

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.