З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання
За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Для просування вітчизняних компаній за кордоном випустять каталог «Бізнес партнер Україна»

16.03.2017 11:03
Для просування вітчизняних компаній за кордоном випустять каталог «Бізнес партнер Україна»

Вже незабаром може побачити світ каталог українських підприємств «Бізнес партнер Україна», який має на меті покращення іміджу вітчизняних компаній та просування їхнього бізнесу за кордоном. Підготовкою видання займається консалтингова фірма «Ю.Би.Кон», очолювана офіційним представником ТПП України в Австрії паном Райнером Штальтнером.

Як зазначають в Торгово-промисловій палаті України, створення катологу розширить можливості презентації українських компаній широкому колу потенційних партнерів та клієнтів за кордоном та має стати своєрідним «путівником» для інвесторів і підприємців, що шукають партнерів, товари чи послуги в Україні.

Видання буде створено англійською та німецькою мовами, передбачається випуск його друкованої та електронної версії. Розповсюджуватиметься на міжнародних конференціях і форумах, через дипломатичні установи.

«Ми кращі, ніж нас сприймають за кордоном. Українському бізнесу є чим пишатись, тому потрібно демонструвати свої успішні сторони», - кажуть в компанії «Ю.Би.Кон»

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.