Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Експерти дали прогнози зростання ВВП України

16.05.2018 13:05
Експерти дали прогнози зростання ВВП України

Національна академія наук, Інститут еволюційної економіки та УСПП провели експертне обговорення чинників, що сприятимуть зростанню вітчизняного ВВП, а також стримуючих бар’єрів. Зокрема, мова йшла про інноваційні системи в управлінні реальним сектором економіки, фінансову систему – кредитування банками, використання криптовалют тощо.

Це стало темою круглого столу в УСПП 16 травня.

Згідно дослідження Світового банку, у 2017 році українська економіка другий рік поспіль показує помірне зростання. Проте рівень бідності залишається вищим, ніж в докризовий період.

«ВВП зріс на 2,5% в 2017 році після 2,3% у 2016-му, але це незначне зростання, адже йому передувало сукупне 16-відсоткове скорочення в 2014-2015 рр», – йдеться в релізі Світового банку.

Експерти-учасники засідання кажуть: прямі інвестиції та кредитування реального сектору економіки залишаються дуже низькими. Потрібні більш продумані та програмні дії щодо підтримки виробника та модернізації підприємств; велику увагу треба приділити збереженню та розвитку трудового потенціалу.

Хороша новина: в Україні реально досягти 7-8% росту економіки. В УСПП не так давно презентували «Платформу економічного патріотизму» – комплекс рекомендацій в різних сферах економіки.  Документ, підготовлений разом із провідними діловими та науковими асоціаціями, передано до уряду та парламенту. Частина пропозицій вже починає втілюватись в життя, але цей процес потребує підтримки та консолідації зусиль всіх соціальних партнерів.

У Світовому банку погоджуються з тим, що реформи можуть принести більше 4% росту ВВП. Йдеться про оздоровлення фінансового сектору, протидію корупції та грамотну приватизацію. Нагадаємо, прогнози на поточний рік збігаються як в українського МЕРТ, так і МВФ – плюс 3,2% ВВП за його підсумками.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.