Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Форум науки «Освіта-виробництво»

28.03 08:00 - 28.03 17:00

28 березня у Харкові пройде форум науки «Освіта-виробництво». Партнери заходу -- Інноваційний регіональний аерокосмічний кластер «Мехатроніка» за підтримки НАУ «ХАІ», НТУ «ХПІ» та Об'єднання промисловців і підприємців Харківської області - регіонального відділення УСПП. 

Програмою Форуму передбачено:
- Виставка досягнень і ярмарок вакансій підприємств;
- Виставка досягнень вищих навчальних закладів, що входять до складу кластера, в області науки і освіти (факультети, кафедри, наукові школи);
- Доповіді представників університетів з підготовки інженерних кадрів;
- Ярмарок потенційних вакансій і формування кадрового резерву підприємств;
- Обговорення підготовки випускників ВНЗ відповідно до потреб підприємств;
- Вироблення форм подальшої співпраці.
Для участі в роботі Форуму запрошені: Харківська обласна державна адміністрація, Харківська обласна рада, міські та районні ради м.Харкова та Харківської області, вищі навчальні заклади Харкова, понад 40 підприємств України (м.м. Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса , Луцьк).
Місце проведення: навчально-спортивний комплекс Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського (м.Харків, вул.Чкалова. 17)
Інформацію про свою участь у Форумі, а також пропозиції щодо участі у виставці і виступах під час Форуму, просимо направляти організаторам Форуму до 15 березня 2017 року:
e-mail: alona.igorevna@gmail.com, тел. (057) 788-42-83; e-mail: fadeev@fed.com.ua, тел. (057) 719-29-64; e-mail: hrv.uspp@gmail.com, тел. (057) 731-14-25.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.