З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
ICTV Факти // Кінах: Аграрній Україні 40 млн людей не потрібні. Тому або консолідуємося, або…
Лише консолідація і адекватна стратегія може врятувати Україну від депопуляції…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Засідання робочих груп проекту «East Invest 2»

22.03 14:00 - 22.03 18:00

22 березня в УСПП (м. Київ, вул. Хрещатик, 34, 3-й поверх) пройдуть засідання робочих груп проекту «East Invest 2» ініціативи ЄС в рамках політики Східного партнерства. Співорганізатори - компанія Public Private Dialogue та УСПП. 

Захід розроблено для підприємств та їх об’єднань, які готові відкрито обговорювати дану проблематику та бажають привернути увагу владних структур України та ЄС до нагальних проблем бізнесу в Україні та нарощування експортного потенціалу економіки.
Засідання груп відбудуться:
- «Доступ до фінансів»: з 14:00 до 16:30;
 - «Доступ до ринків»: з 17:00 до 18:00.
Цей захід передбачає визначення існуючих бар’єрів та шляхів їх подолання у питанні доступу підприємств України до джерел фінансування ЄС та виходу на міжнародні ринки. Напрацювання, отримані в результаті обговорень будуть систематизовані та представлені у вигляді Декларації, що включатиме пропозиції від організацій приватного сектору. Перший проект узагальненої Декларації  буде представлений 28 червня 2017 на щорічній міжнародній конференції East Invest 2 у Києві. Остаточний варіант презентують Уряду України, а також Європейській Комісії на Саміті країн Східного партнерства в листопаді 2017 у Брюсселі.
Реєстрація до груп відбуватиметься до 17:00 вівторка, 21 березня включно. 
Реєстрація та Додаткова інформація за тел.. (067) 648 79 96, або електронною поштою tatiana.ianiuk@gmail.com - Тетяна Янюк, Центр підтримки експорту при УСПП.
Зареєструватися можливо як в обидві групи, так і в одну з них. Організаторами також можуть розглядатися заявки на тематичні виступи в групах від зареєстрованих учасників.

Запрошуємо до висвітлення ЗМІ. Акредитація за тел. 536-96-32

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.