Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

31-й міжнародний салон продуктів та напоїв Salon Gourmet

24.04 09:00 - 27.04 27.04 18:00

24-27 квітня 2017 року у виставковому комплексі IFEMA м. Мадрид відбудеться «31-й міжнародний салон продуктів та напоїв Salon Gourmet», що сконцентрує під одним дахом продукти та напої найвищої якості з різних куточків світу. 

Підготовка до поїздки здійснюється УСПП та Іспанською конфедерацією підприємницьких організацій (СЕОЕ) за підтримки Асоціації мереж супермаркетів Іспанії (ACES), Посольства України в Іспанії, Посольства Іспанії в Україні, ТПП України.

Організатори заходу опрацьовують питання проведення окремих зустрічей щодо постачання продовольчої продукції провідним європейським закупівельним центрам, серед яких Mercadona, El Corte Ingles, Euromadi та інші.
Зацікавлених у поїздці, що триватиме з 23.04.2017 по 27.04.2017 просимо підтвердити свою участь у складі української делегації до 10.04.2017, заповнивши анкету учасника, що додається та надіславши презентаційні матеріали про підприємство (англійською або іспанською мовою). 
Щорічний салон Gourmet є провідним європейським заходом, присвяченим делікатесній гастрономії. Найбільш інноваційні продукти кухонь світу будуть представлені у просторі, де виробники і потенційні покупці налагоджуватимуть бізнес і знайомитимуться із передовими рішеннями в галузі (детально - на сайті https://www.gouriTiets.net/salon/visit/why).

Контактна особа від УСПП: Тел.: +38 (067) 6487996, ел. пошта: tatiana.ianiuk@gmail.com
Янюк Тетяна, старший менеджер Центру підтримки експорту при УСПП.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.