З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

10-й Всеукраїнський з’їзд якості

26.05 09:30 - 26.05 12:00

26 травня відбудеться 10-й Всеукраїнський з’їзд якості «Якість як національна ідея України». Організатори - Українська асоціація якості, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за участі Мінекономрозвитку, Міносвіти та ін. 


На з’їзд запрошені керівники та провідні фахівці центральних і місцевих органів виконавчої влади, державних, громадських і комерційних організацій, народні депутати України. 
Обговорюватимуться досягнення і проблеми у сфері якості та напрацьовуватимуться загальнонаціональні підходи щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення ділової досконалості, конкурентоспроможності та соціальної спрямованості українських підприємств і організацій, відчутного покращення життя громадян України. 
На з’їзд будуть винесені для обговорення питання щодо актуалізації та практичної реалізації державної політики України у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), подальшого удосконалення систем технічного регулювання, стандартизації, підтвердження відповідності та акредитації, підвищення ділової досконалості вітчизняних підприємств, організацій і державних установ. 
Місце проведення з‘їзду: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, конференц-зал, 2-й поверх).
Реєстрація:  з 08.30. Початок роботи о 09.30.

Інформація за тел. 459-78-16

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.