Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців

25.05 11:00 - 25.05 13:00

25 травня об 11.00 у приміщенні Федерації роботодавців України (вул. М.Коцюбинського, 1, кімн. 404) пройде засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців. 

Учасники розглянуть як загальні питання: ситуацію у середовищі роботодавців, так і конкретні пропозиції. Зокрема, пропозиції СПО до порядку денного засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради 29 травня. Також обговорюватимуться ініціативи уряду щодо реформування системи пенсійного забезпечення, охорони здоров'я. Розглядатиметься проект Трудового кодексу, підготовлений до розгляду Верховною Радою України у другому читанні. 
Інформацію про участь та пропозиції до порядку денного, у разі наявності, прохання завчасно надіслати до Секретаріату. Контактна особа: Андрійчук І.О., тел.: 251-70-65, andreychuk@fru.org.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.