З ділових ЗМІ

AgroDay // Аграрна наддержава: феномени зернових, успіхи олійних, паростки бобових та надія на реанімацію тваринництва
Україна може пишатися попередніми підсумками сільськогосподарського виробництва…
Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців

25.05 11:00 - 25.05 13:00

25 травня об 11.00 у приміщенні Федерації роботодавців України (вул. М.Коцюбинського, 1, кімн. 404) пройде засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців. 

Учасники розглянуть як загальні питання: ситуацію у середовищі роботодавців, так і конкретні пропозиції. Зокрема, пропозиції СПО до порядку денного засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради 29 травня. Також обговорюватимуться ініціативи уряду щодо реформування системи пенсійного забезпечення, охорони здоров'я. Розглядатиметься проект Трудового кодексу, підготовлений до розгляду Верховною Радою України у другому читанні. 
Інформацію про участь та пропозиції до порядку денного, у разі наявності, прохання завчасно надіслати до Секретаріату. Контактна особа: Андрійчук І.О., тел.: 251-70-65, andreychuk@fru.org.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.