З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…
Економічна правда // А якщо по-чесному? Сім кіл пекла легального бізнесу по-українськи
Чому в Україні складно, а іноді неможливо відкрити бізнес, і чому бізнес не…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Національний Форум «Трансформація України»

26.06 11:00 - 26.06 13:00

До уваги ЗМІ!

26 червня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться Національний Форум «Трансформація України» за участю представників громадянського суспільства, духовенства, членів парламенту, представників уряду і бізнесу, послів, голів дипломатичних місій.

Серед спікерів – Патріарх Філарет, голова Представництва ЄС у Ватикані, колишній посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський, координатор форуму Михайло Харій, член наглядової ради НФТУ, президент УСПП Анатолій Кінах, посол Литви Марюс Януконіс, екс-прем’єр-міністр, екс-глава Нацбанку Польщі, радник Національного форуму Марек Бєлька, екс-прем’єр-міністр Литви, член литовського сейму, один з авторів так званого "плану Маршалла для України" Андрюс Кубілюс та ін.

На заході буде презентована концепція однойменного Міжпарламентського форуму «Трансформації України», що складатиметься із депутатів України, членів парламентів Польщі та Литви. Метою його створення є розробка стратегії розбудови економічно привабливої, правової України як частини європейської сім’ї - на основі досвіду успішних перетворень в країнах Центральної та Східної Європи. Нова платформа консолідує пропозиції закордонних партнерів – політиків світового рівня із міжнародною репутацією та досвідом та розробки українських експертів, парламентарів, зокрема в рамках секторальних форумів «Трансформації України». 

Нову ініціативу, що запрацює в найближчий час, представлять і в законодавчих органах Німеччини та США для того, щоб розширити «коло друзів» України.


Початок заходу об 11.00. Прес-підхід о 10.30. 
Акредитація ЗМІ за тел. 536-96-32, 0969507565 (прес-служба УСПП).


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.