З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation

16.09 08:00 - 16.09 17:00

16 вересні 2017 року у м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 96 у Bartolomeo Best River Resort вперше проводитиметься Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation за видатні результати успішних українців, які йдуть вперед і не зупиняються на досягнутому.

Організатором премії виступає «Всеукраїнське громадське товариство «Кожен спроможен».
Премія культивує значимість розумної та цілеспрямованої людини, яка постійно самовдосконалюється та вчиться новому. Адже саме такі люди роблять нашу державу сильною і самодостатньою. У цьому місія премії – відзначати гідних українців з яких кожен спроможен брати приклад розвиваючи себе, свій регіон, а значить і країну!
Премія для людей, які завдяки своїй невичерпній енергії і бажанню працювати на високий результат, є найкращою мотивацією для співгромадян!
Грандиозная шоу-программа с известными ведущими и артистами Украины.
Номінації премії:
«Соціальний проект року», «Учитель року», «Тренер року з розвитку особистості», «Спортивний тренер року», «Школа року», «Подія року», «Письменник року», «Поет року», «Артист року», «Винахід року», «Бізнес-проект року», «Журналіст року», «ЗМІ року», «Майбутнє України» (до 18 років), «Міс K. S. Motivation».
Більш детальна інформація знаходиться на сайті www.premia-ks.com
Відео-анонс Всеукраїнської премії KS Motivation:
https://www.youtube.com/watch?v=XySU5TmjADg 
Контактна інформація
Юлія Гутшабес 097 5359536
Рената Фролова 096 456 1000

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.