З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

II Міжнародний Форум INNOVATION MARKET

21.11 09:00 - 24.11 24.11 18:00

21-24 листопада в Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15) за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться II Міжнародний Форум INNOVATION MARKET.


Метою проведення форуму є системне сприяння об'єднання зусиль влади, науки, інвесторів та бізнесу для інноваційного ринку України, пошук та впровадження інновацій, нових технологій, залучення інвестицій у сфери народного господарства України.

Для підприємств-членів УСПП пропонуються наступні можливості:

-  представити продукцію власного виробництва на виставковій експозиції;

-  ознайомитись з корисними винаходами для можливої інтеграції у власну діяльність, дізнатися про шляхи комерціалізації власних наукових та практичних розробок.

-  обмінятись досвідом з колегами, знайти нові перспективні кадри для компанії;

-  отримати інформацію щодо залучення грантових коштів та ознайомитись з особливостями доступу до фондового фінансування інноваційних підприємств

Більш детальна інформація про Форум та умови участі - на офіційному сайті заходу: http://in novation ma rket.com.ua

Довідки можна отримати за наступними контактами: 044 201-11-44, 201-11-72, 206-87-17, e-mail: ifimta innovationmarket.com.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.