Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за січень — травень 2018 року
Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 травня 2018 р. становила…
Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Круглий стіл на тему «Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення»

7.09 10:00 - 7.09 12:00

7 вересня Торгово-промислова палата України спільно з Українським союзом промисловців та підприємців і Радою підприємців при Кабінеті міністрів України, за підтримки Ділового порталу HUBS, проводить Круглий стіл на тему «Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення».

Уже довгі роки реформування та модернізація  спиртової промисловості України зводиться до необхідності  приватизації підприємств та є предметом політичних спекуляцій. Сьогоднішній стан галузі – застарілі виробничі потужності, щорічне зниження об’ємів виробництва та експорту спирту, відсутність інвестицій, тінізація, надмірна державна регуляція та монополізація ринку, щорічне зменшення надходжень в державний бюджет тощо.
Ключові питання для обговорення:
Наскільки ефективна нинішня діяльність державних спиртозаводів підпорядкованих Міністерству аграрної політики и чи відповідає вона ринковим реаліям?
Чи потрібно віддавати в приватні руки спиртову галузь в Україні: модель приватизації та можливість прийняття парламентом урядового законопроекту «Про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі»? Чи можна уникнути перетворення «Укрспирту» з державної на приватну монополію та як забезпечити рівноправний доступ до приватизації потенційних інвесторів? Які альтернати урядовій концепції реформування спиртової промисловості?
Яким чином потрібно підготувати спиртові підприємства до приватизації та провести детінізацію ринку: корпоратизація ДП «Укрспирт»; остаточна передача виробничих потужностей концерну «Укрспирт» в ДП «Укрспирт»; проведення прозорого конкурсу на посаду голови ДП «Укрспирт»?
Участь у заході візьмуть  Анатолій Кінах -  президент УСПП, Геннадій Чижиков - президент Торгово-промислової палати України,  Леонід Козаченко – голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, народний депутат України,  Олег Юхновський – голова Комітету АПК при ТПП України й інші.
Організатори круглого столу запрошують усіх зацікавлених представників державних органів, підприємців, експертів, науковців долучитися до відкритого обговорення проблематики. 
За результатами заходу буде напрацьовано подальші спільні дії з підтримки реформування  спиртової галузі.
Початок о 10.00 в приміщенні ТПП України (вул. В.Житомирська, 33)
Необхідна попередня реєстрація:
тел.:  (044) 584 28 31, e-mail:
kat-bsd@ucci.org.ua (Олександра Коваленко).
 Акредитація ЗМІ:
тел.: (044) 584-28-36, e-mail: press@ucci.org.ua

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.