З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Міжнародна конференція, присвячена впровадженню сучасних технологій водовідведення

11.09 09:00 - 12.09 12.09 18:00

11-12 вересня в Одесі пройде міжнародна конференція, присвячена впровадженню сучасних технологій водовідведення. Її організаторами виступають Посольство Литви в Україні, Українсько-литовська та Литовсько-українська ділові ради за активної участі УСПП.

Як практичний результат заходу передбачається  виділення коштів з литовської сторони на розробку пілотного проекту локальних очисних споруд для одного із соціально важливих об’єктів Одеси.
На конференції буде презентовано сучасні європейські технології водовідведення, відбудеться обговорення перспектив їх впровадження задля екологічної безпеки та збереження природних ресурсів одеського регіону і чорноморського басейну в цілому.

У заході візьмуть участь посол Литви в Україні Марюс Януконіс, президент УСПП Анатолій Кінах, голова Литовсько-української ділової ради, Президент Вільнюської торгово-промислової палати Сігітас Леонавічус, керівництво литовської компанії ЗАТ "Traidenis" та Асоціації інженерної екології Литви, голова Українсько-литовської ділової ради Сергій Прохоров, депутати Сейму Литви та Верховної Ради України, керівництво області, представники Мінекології та Мінрегіонбуду, експерти та науковці. 

Попередня реєстрація є обов'язковою та здійснюється до 7 вересня 2017 року за наступним контактами: e-mail: ved3@uspp.org.ua, masnik@uspp.org.ua , тел /факс- (044) 536 96 42,536-96-41,536-96-37.

Акредитація ЗМІ за тел. (044)536-96-32, pr@uspp.org.ua 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.