Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Бізнес-коктейль «Секрети успішного експорту до супермаркетів США»

12.09 19:00 - 12.09 21:00

12 вересня відбудеться бізнес-коктейль «Секрети успішного експорту до супермаркетів США», організований Центром підтримки експорту при УСПП та United Exporter s Club.


Зустріч присвячена підготовці бізнес-місії українських виробників до Вашингтону з метою налагодження ділових зв'язків із провідними супермаркетами США у рамках FOOD MARKETING INSTITUTE PRIVATE BRANDS D.C. SUMMIT та Офіційної вечері y Посольстві України у Вашингтоні 11-13 жовтня 2017 р.

Food Marketing Institute (FMI) - провідна бізнес-асоціація, яка об'єднує понад 40000 роздрібних магазинів продуктів харчування в США та інших країнах світу. Щорічно байєри провідних американських мереж, таких як «Walmart», «Wegmans», «Publix», «НЕВ» та інших відвідують зустрічі FMI, щоб вивчити свіжі пропозиції потенційних постачальників. Нетворкінг в рамках івентів FMI уможливлює для виробників вихід на полиці супермаркетів.

Під час заходу плануються скайп-виступи віце-президента Food Marketing Institute Дугласа Бейкера, президента Hy-Vee Food Stores Рендалла Едекера, посла України у Вашингтоні Валерія Чалого. У заході візьмуть участь провідні фахівці та експерти у галузі експорту, зокрема: начальник управління економічного співробітництва МЗС України Олександр Данилейко, Міністр аграрної політики України 2014-2016 Олексій Павленко, віце-президент УСПП Денис. Красніков та інші.

Під час заходу планується обговорення актуальних питань щодо можливостей експорту до США. Зокрема, будуть обговорені такі теми: кращі логістичні рішення щодо постачання товарів до рітейлерів США; оптимальні юридичні практики з укладення договорів із дистриб'юторами та мережами США; регулювання спорів та хеджування ризиків у ЗЕД; особливості страхування в США: Must-have для українських виробників; обов'язкові для наявності сертифікати, стандарти якості та дозвільні форми для контролюючих органів США; Generalized System of Préférences (GSP); приклади успішного експорту українських товарів до США тощо.
 
Бізнес-коктейль відбудеться у Almondo Restaurant & Club за адресою: м. Київ, бульв. Лесі Українки, 34. Початок о 19:00. Дрес-код: чоловіки - костюми, жінки - вечірні сукні.

Запрошуємо Вас відвідати захід. Для виробників участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

Відомості про участь (П.І.П. учасника, назва підприємства, посада та контактний телефон та e-mail) просимо надати не пізніше 08 вересня 2017 року на e-mail: m.reptiukh@gmail.com. Детальна інформація за тел.: (066) 428-73-69, (044) 272-02-46.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.