З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Загальні збори Донецького регіонального відділення УСПП

15.11 08:00 - 15.11 17:00

15 листопада в місті Мирноград (Донецька область) відбудуться розширені загальні збори Донецького регіонального відділення УСПП, що відновлює свою роботу після тривалої перерви з 2014 року. Захід відбудеться за підтримки Міненерговугілля та участі керівництва УСПП. 

В рамках зборів буде презентована ініціатива по створення Державного музею історії промисловості України на території вугільних шахт в Донецькій і Волинській областях. 
УСПП та його Донецьке РВ підпишуть тристоронній договір про співпрацю з Донецькою ОДА. 
Для представників ЗМІ організується ознайомча поїздка на вугільну шахту №5\6 ДП «Мирноградвугілля» з можливістю спуску під землю на горизонт 600 м. Зйомки в шахті допускаються за умови наявності сертифікатів вибухонебезпечності на фото-відео обладнання. 
Керівництво УСПП та почесні гості заходу зустрінуться зі студентами та  викладачами Донецького національного технічного університету та обговорять тему стимулювання промисловості як важливого елементу інноваційного розвитку держави. 

Реєстрація учасників обов’язкова на ел. пошту donrvuspp@ukr.net.

Контакти для ЗМІ - 0954116817 (Константин Воробйов, Донецьке РВ)

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.