Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Прес-конференція Генеральної дирекції та Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ»

16.01 14:00 - 16.01 15:00

До уваги представників ЗМІ


16 січня о 14:00 в інформаційної агенції «УКРІНФОРМ» (вул. Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція Генеральної дирекції та Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА  РОКУ»/

Серед спікерів - голова  Вищої академічної ради програми, президент УСПП Анатолій Кінах, генеральний директор програми «Людина року” Аркадій Райцин, відомий актор та телеведучий Володимир Горянський, голова Асоціації малих міст Павло Козирєв та ін.  

Під час прес-конференції буде озвучено підсумки експертного опитування за 2017 рік та лауреатів  22-ї загальнонаціональної  програми  «ЛЮДИНА РОКУ – 2017»  у 18 професійних номінаціях. Також буде оголошено імена володарів міжнародних та спеціальних премій, присуджених за 2017 рік Вищою Академічною Радою програми. 

Нагадаємо,  традиційно Програма передбачає присудження титулу «ЛЮДИНА РОКУ» найбільш видатним особистостям, які досягли значних успіхів у найважливіших для України сферах професійної і громадської діяльності.

Детальніша інформація та акредитація ЗМІ:

 тел. 280-98-84 

т/ф. 280-10-93

smi@ludinaroku.com.ua


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.