Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Опис події

Урочистий прийом на честь українських медиків-добровольців

15.06 17:00 - 15.06 19:00

15 червня в Посольстві Литовської Республіки в Україні за участі Посла Литви Марюса Януконіса відбудеться урочистий прийом на честь українських медиків-добровольців. Його співорганізатором виступає УСПП.
В рамках заходу проходитиме виставка артпроекту «Ікони на ящиках з-під набоїв», що має на меті підтримати волонтерську діяльність в цілому та Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова,  найбільший недержавний  медичний проект в Україні.   Він розпочав свою історію зі створення 30 листопада 2013 р. добровольчих мобільних бригад, які надавали допомогу пораненим учасникам  подій Революції Гідності, і потім  став найбільшою неурядовою ініціативою із залучення цивільних медиків до роботи  в зоні проведення АТО, а потім  Операції об’єднаних сил на сході країни.   
Заслуги «пироговців» важко переоцінити: надана вчасна медична допомога більш сорока тисячам пацієнтів, медики працювали у 50 локаціях  Донецької та Луганської областей. За свою героїчну роботу десятки із них відзначені державними нагородами. 
Відомим є арт-прокт «Ікони на ящиках з-під набоїв». Кошти, отримані від продажу ікон, ідуть на потреби  шпиталю,  є одним з джерел його  фінансування.

За рік мистецька виставка  експонувалася у  Європарламенті, Верховній Раді України, Литовському Сеймі, Софії Київській, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, Національному музеї Т.Г. Шевченка у Києві, у таких містах, як Едмонтон, Гаага, Антверпен, Берлін, Франкфурт-на-Майні, Мюнхен, Ганновер, Лейпциг, Бонн, Відень, Варшава, Люблін, Прага, Рим, Мілан (усього понад 20 міст Європи та Америки, біля 40 локацій).
Нагадуємо, УСПП постійно підтримує волонтерські рухи в Україні. Так, в березні 2018р. підписано Меморандум про співробітництво з Першим добровольчим мобільним шпиталем ім. М.Пирогова, проведено з ним кілька спільних акцій.
Прийом відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Буслівська, 21. Початок о 17:00.
Для ЗМІ потрібна акредитація за наступними контактами: amb.uafa@urm.lt або за тел. 044 254-09-20 (вн. 2)

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.