З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…
Економічна правда // А якщо по-чесному? Сім кіл пекла легального бізнесу по-українськи
Чому в Україні складно, а іноді неможливо відкрити бізнес, і чому бізнес не…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Йорданська компанія «Аі-Taqaddom Pharmaceutical Industrie» (TQ Pharma) зацікавлена в налагодженні ділових зв’язків

21.11.2017 23:11

Йорданська компанія «Аі-Taqaddom Pharmaceutical Industrie» (TQ Pharma) зацікавлена в налагодженні ділових зв’язків з українськими фармацевтичними підприємствами (пропозиція додається).

У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва, просили б звертатися до контактної особи вищезгаданої компанії - Алі Мусмар (Dr. Alі Musmar), т.+962796022017, e-mail: a.musmar@tqpharma.com, web-site: www.tqpharma.com.

Додатки

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.