Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Кіровоградські промисловці виступили проти підвищення тарифів на енергоносії – звернення до КМУ

11.10.2017 11:10
Кіровоградські промисловці виступили проти підвищення тарифів на енергоносії – звернення до КМУ

Кіровоградські промисловці наполягають на обговоренні  громадськими об'єднаннями та монопольними утвореннями  енерготарифів  як для населення, так і суб'єктів господарювання. Як зазначили в місцевому регіональному відділенні УСПП, величезне обурення громади міста викликало несанкціоноване, без додержання будь-яких  нормативно-правових процедур,  зібрання, проведене 27 вересня представниками ВАТ «Кіровоградгаз»з  представниками громади. Користувачів поставили перед фактом чергового підвищення сумарного діючого тарифу на газ.

Представники громадських об'єднань заблокували проведення такого заходу та прийняли рішення про перенесення громадського обговорення на 9 жовтня за умови додержання всіх необхідних процедур. Адже, ознайомившись попередньо з проектом пропозицій від монополіста, виявили, що шляхом прихованих розрахунків за газ, його транспортування та розподіл, фактично формуєтьсятариф для споживача, значно більший від діючого сьогодні.

Кіровоградське РВ УСПП звернулось із відкритим листом до Кабміну та органів державної влади та органів місцевого самоврядування, закликавши сформувати дієвий механізм діалогу громадських об'єднань і монопольних утворень на усіх етапах розробки та ухвалення енерготарифів.

«В країні триває економічна стагнація та глибока соціально-економічна криза. Держава як ніколи потребує верховенства права, що, з одного боку, захищатиме людину, власника від свавілля, з іншого – гарантуватиме незворотність покарання корупціонера, хабарника, неефективного управлінця. Дії керівництва ВАТ «Кіровоградгаз» зводять нанівець заяви вищого керівництва держави про недопустимість підвищення цін і тарифів в нафтогазовому комплексі та ЖКГ. Представники громадянського суспільства, інші учасники громадських слухань категорично не підтримують будь-яке рішення щодо підвищення сумарного тарифу на енергоносії в умовах подальшої збідніння  населення», – йдеться у заяві.

Учасники зібраннянаполягають зобов'язати національних регуляторів природних монополій вносити до проектів рішень щодо встановлення тарифів формули та обґрунтування, за якими проводились такі розрахунки.

А від органів державної влади та органів місцевого самоврядування очікують розробки альтернативних проектів та інформування населення, суб'єктів господарювання про фактичний доступ до мереж і енергії. Це сприятиме унеможливленню зловживань монопольним становищем суб'єктами природних монополій.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.