З ділових ЗМІ

AgroDay // Аграрна наддержава: феномени зернових, успіхи олійних, паростки бобових та надія на реанімацію тваринництва
Україна може пишатися попередніми підсумками сільськогосподарського виробництва…
Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Круглий стіл «Hydro Power Investment Round Table»

11.09.2017 10:09

2 листопада 2017 року в м.Лакташі (Боснія і Герцеговина) відбудеться круглий стіл «Hydro Power Investment Round Table», де Міністерством промисловості, енергетики та гірничих підприємств БГ планується презентація 18 проектів в сфері енергетики.

В разі зацікавленості щодо участі у вищезгаданому заході, просили б звертатися до контактної особи організаторів – Myriam Dobrota, Director, тел:. +381 21 3860 100, ел. адреса: md@resenva-consulting.info

Детальніша інформація щодо заходу та умов участі у ньому міститься за посиланням: http://resenva-consulting.info/.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.