Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Легка промисловість може стати флагманом економічного зростання

08.06.2017 15:06
Легка промисловість може стати флагманом економічного зростання

Виробничий потенціал вітчизняної легкої промисловості України є дуже значним,  і у партнерстві влади і бізнес-асоціацій треба домогтися його найскорішої реалізації. Саме про це йшлося сьогодні на форумі «Укрлегпром: промисловий діалог з урядом», який відбувся в Чернігові. Участь у ньому взяли прем’єр-міністр України В.Б.Гройсман, перший віце-прем’єр-міністр України  С.І.Кубів, голова Чернігівської ОДА В.П.Куліч, президент УСПП А.К.Кінах, глави профільних асоціацій бізнесу сфери легкої промисловості, директори підприємств.

Глава уряду зауважив, що частка  легкої промисловості в ВВП країни складає всього 1 %, і це абсолютно не відповідає її потенціалу. Але практика прямого спілкування представників уряду з виробниками, яка налагоджена останнім часом,  розширений діалог влади і бізнесу мають сприяти покращенню стану справ.

«Саме в режимі діалогу уряду і організацій, асоціацій бізнесу вдасться поновити сучасну промислову політику, перейти до економічного росту.  Легка промисловість з її доброю виробничою базою, встановленими  традиціями, швидким обігом капіталу може стати флагманом індустріального зростання. Потрібне саме державне сприяння у вирішенні питань модернізації галузі, адаптації до  стандартів і регламентів ЄС, розширення експорту, доступу виробників до фінансових, кредитних ресурсів, підготовки кваліфікованих кадрів», – наголосив президент УСПП А.К.Кінах. 

Президент-голова правління Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Т.Л.Ізовіт зупинилася на невідкладних проблемах галузі.  Нині в країні працює 2600 підприємств, що є, здавалося б, немало, однак їх продукція складає лише 14,6 % внутрішнього ринку. Імпорт, причому дуже часто ввезений за заниженої вартістю або контрабандно, ставить вітчизняного виробника в неконкурентне становище. Таке положення, на її думку,  має допомогти  виправити саме український уряд. Він нього підприємства чекають рішень, які спростять  доступ до кредитних ресурсів, заведення інвестицій, забезпечать справжнє реформування системи оподаткування, рішучу боротьбу з контрабандою і контрафактом.

Представники легкої промисловості називали найбільш болючі питання сфери – необхідність введення критичного імпорту, в тому числі на сучасну сировину, підготовку та реалізацію  спеціальних державних програм з розвитку власної сировинної бази, спрощення підключення до електромереж, упорядкування ціни на енергоносії тощо.

Учасники форуму відвідали  камвольно-суконну компанію «Чексіл» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант». 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.