З ділових ЗМІ

AgroDay // Аграрна наддержава: феномени зернових, успіхи олійних, паростки бобових та надія на реанімацію тваринництва
Україна може пишатися попередніми підсумками сільськогосподарського виробництва…
Дзеркало тижня. Україна // Без людей немає майбутнього
Анатолій Кінах президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Міжнародна будівельна виставка «The Big 5 Show»

08.12.2017 12:12

З 26 по 29 листопада 2017 року у Дубайському всесвітньому торговельному центрі (DWTC) відбулася 38-а редакція міжнародної будівельної виставки «The Big 5 Show».

The Big 5 є однією з найбільших будівельних спеціалізованих виставок на Близькому Сході, яка проводиться в ОАЕ починаючи з 1980 року.

Цього року у виставці взяли участь більше 2500 компаній з 60 країн світу(в тому числі з України). Загальна кількість відвідувачів виставки сягнула майже 79 000 чоловік.

Виставка поділена на п’ять основних тематичних напрямки:

- Інженерні мережі та послуги;

- Інтер'єри та оздоблення;

- Каркаси будівель і спеціальні конструкції;

- Будівельні інструменти та будівельні матеріали;

- Будівельні технології та інновації.

Після багаторічного успіху та постійного збільшення учасників та відвідувачів, організатори прийняли рішення про перенесення виставок Middle East Concrete і PMV Live (The Big 5 Heavy) в окремі від The Big 5 дати, що дозволило збільшити виставку 2017 року на 20%.

The Big 5 Heavy (23-26 березня 2018 року)- нова міжнародна виставка, на якій буде представлено сучасне обладнання, машини і устаткування для будівельної індустрії, дорожнього будівництва, ведення земляних та гірських робіт.

Цьогоріч участь у «The Big 5» взяли 3 компанії з України, зокрема
ТОВ «QUEENTILE» (виробник композитної черепиці), ТОВ «Силкор» (постачальник промислових хімічних продуктів і сировини) та Компанія «ВЕНТС» (виробник вентиляційних систем).

Згідно з останніми статистичними даними, опублікованими компанією BNC Network, кількість активних будівельних проектів в ОАЕ у 2017 році зросла на 17,4% порівняно з попереднім роком та збільшилась на 8,6% до 818 млрд. дол. США. Також експерти прогнозують підвищення регіонального попиту на сталь у 2018 році у світлі великої кількості будівельних проектів, що стартували на Близькому Сході, включаючи EXPO 2020.

З огляду на зазначене, зацікавленим українським компаніям необхідно брати активнішу участь у зазначеному спеціалізованому заході, а також розглянути можливість організації національного павільйону під час проведення виставки «The Big 5» у листопаді 2018 року.

Посольство, в свою чергу, готове надати необхідного сприяння щодо участі українських компаній та організації національного павільйону.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.