Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Нідерландська компанія «Vida XL» зацікавлена в налагодженні співробітництва

04.09.2017 08:09

Нідерландська компанія «Vida XL» зацікавлена в налагодженні співробітництва з вітчизняними виробниками меблів («в стилі IKEA») з метою подальшого їх імпорту до Нідерландів, а також реалізації проекту зі спільного виробництва таких меблів в Україні.

Зокрема, компанія має на меті інвестувати близько 7 млн. євро у створення підприємства, здатного на час запуску виробляти до 400 виробів на день, з подальшим нарощенням кількості готової продукції – загалом у десять разів впродовж наступних 2-3 років.

З метою вивчення меблевого ринку України та проведення зустрічей з українськими виробниками меблів представники вищезгаданої компанії мають намір здійснити візит до нашої держави 5-8 вересня ц.р.

У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва та проведення зустрічі із представниками вищезгаданої компанії, просили б звертатися до контактної особи «Vida XL» - Mr. Gerjan den Hartog, тел.: +31 65 374 74 83, e-mail: g.denhartog@vidaxl.com, або ж контактної особи ПУ в Нідерландах – Олександр Семенюк, радник, тел.: +31 70 345 48 91, e-mail: oleksandr.semeniuk@mfa.gov.ua.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.