З ділових ЗМІ

Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…
Економічна правда // А якщо по-чесному? Сім кіл пекла легального бізнесу по-українськи
Чому в Україні складно, а іноді неможливо відкрити бізнес, і чому бізнес не…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Нігерійська компанія «Hightech Sysytems Ltd.» зацікавлена у встановленні ділових зв’язків

08.12.2017 12:12

Нігерійська компанія «Hightech Sysytems Ltd.» зацікавлена у встановленні ділових зв’язків з українськими виробниками тракторів (запит додається).

У разі зацікавленості в започаткуванні співробітництва, рекомендували б звертатися до представника вищезгаданої компанії –  Іке Віллі-Нвобу (Ike Willie-Nwobu), координатор відділу закупівель, тел.: +234 8039432955, e-mail:ikewillienwobu@yahoo.com.

Додаток 1

Додаток 2

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.