Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

На XI Форумі Європа-Україна в Жешуві говоритимуть про стратегію розвитку для України

12.02.2018 15:02
На XI Форумі Європа-Україна в Жешуві говоритимуть про стратегію розвитку для України

У польському Жешуві 13-14 березня пройде вже традиційний XI Форум Європа-Україна. Це перший захід такого міжнародного рівня після завершення ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС. Він об’єднає понад 500 представників урядів і парламентів, а також європейських інституцій, політиків, дипломатію, бізнес і науковців з Європи та США.

Як розповів президент УСПП, член Наглядової ради Національного форуму «Трансформація України» Анатолій Кінах, який отримав запрошення на захід, в Жешуві говоритимуть промодернізацію та розвиток потенціалу України, а також напрямок і темпи вітчизняних реформ. Про це йшлося під час його візиту до Варшави, де лідер ділової спільноти зустрівся із низкою польських політиків та урядовців.

Окрема панель заходу буде присвячена напрацюванням Національного форуму «Трансформація України», який працює над створенням стратегії розвитку України на основі кращого досвіду країн Східної Європи, а також Балтії. Ідея консолідації громадянського суспільства навколо реалізації системи успішних перетворень в економіці, соціальному житті, культурі тощо  зарекомендувала себе як ефективний інструмент виходу з кризи, зростання рівня життя у Польщі, Литві, Угорщині, інтеграції останніх до ЄС тощо.

«Впровадження в Україні сучасних європейських стандартів, «розумна економіка», модернізація управлінської, освітньої, медичної та інших систем – в Євросоюзі чекають на результати перетворень в цих сферах. Наші партнери повинні бачити та розуміти наші стратегічні плани та наміри по реформуванню країни», - наголосив Анатолій Кінах.

На даній панелі йтиметься про формування міжнародної експертної групи щодо участі в підготовці такої стратегії.

Президент УСПП переконаний, що така форма співпраці із представниками ЄС сприятиме інтенсифікації багатосторонніх контактів, піднесенню міжнародного іміджу країни, кращому і адреснішому залученню коштів міжнародних грантів.

«Складнощі, що виникли віднедавна у стосунках із нашим добрим сусідом Польщею, можуть бути подолані насамперед методами народної дипломатії, за участі громадянського суспільства. Це важливо для України, адже офіційна Варшава має вагомий вплив в Євросоюзі, а в самій країні проживають та працює значна кількість трудових мігрантів і студентської молоді з України», - завважив А.Кінах.

Нагадаємо, XI Форум Європа-Україна – це 2 дні дебатів та зустрічей, під час яких відбудуться понад 40 панельних дискусій, присвячених економічним, політичним та соціальним темам, представлення Головного Рапорту а також 10 презентацій українських регіонів, обраних секторів економіки тощо.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.