Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Національний форум «Трансформація України» заявив про свої наміри започаткувати суспільний постійно діючий діалог

22.09.2015 21:09
Національний форум «Трансформація України» заявив про свої наміри започаткувати суспільний постійно діючий діалог

Учасники Національного  форуму «Трансформація України», який відбувся сьогодні в Києві, акумулювали висновки дискусії в спільній заяві.  «Ми вважаємо, що в даний час, коли гостро стоїть питання збереження української державності, першочерговим завданням є здійснення результативних реформ та системних перетворень у всіх сферах. Необхідно вжити всі заходи для сучасного демократичного та конкурентоспроможного розвитку України, посилення демократії та верховенства права, досягнення європейських стандартів життя українських громадян».

Наголошується, що ефективне реформування  не є можливим  без чесного, конструктивного,  постійно діючого, з високою взаємною відповідальністю  діалогу  між владою та громадськими   об’єднаннями за участі міжнародної спільноти. Активісти мають намір використовувати найкращі європейські практики побудови держави, адаптації до українських реалій технології, знань та досвіду успішного перетворення країн – інших членів ЄС, виступають за повне застосування Угоди щодо зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 р.

В заяві підтримано ініціативу Антикризової ради громадських організацій України розробити  та впровадити  Програму трансформації України.

Заява містить ініціативу організації секторальних форумів задля обговорення планів реформування в Україні в усіх напрямках економічного та соціального життя – бізнес-клімату, аграрному,  енергетичному секторах,  освіті та науки, судової системи, соціального  захисту, розвитку громадянського суспільства, зони вільної торгівлі між Україною та ЄС тощо. Наголошено на необхідності системній роботі між громадянським суспільством та  владою – Президентом, парламентом, урядом, міжнародною спільнотою.

Національний форум «Трансформація України» має стати постійно діючою дискусійною платформою як на загальнонаціональному, так і на регіональному рівнях. Представники громадських організацій, об’єднань  бізнесу, освіти, культури, науки, духовенства, міжнародної спільноти, дипломатичних місій розглядають форум як ефективний інструмент публічного діалогу з формування єдиної стратегії технологічної, соціальної та економічної модернізації України.

Наступне засідання Національного форуму вирішено провести в грудні ц.р.  і присвятити темі розвитку громадянського суспільства.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.