З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання
За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Національному домену .UA – 25 років!

01.12.2017 13:12
Національному домену .UA – 25 років!

Національний домен .UA святкує своє 25-річчя. Щиро вітаємо наших друзів і партнерів із цією визначною датою!

Працездатність і стабільність ключового інтернет-сервісу України - національного домену верхнього рівня (домен .UA) є свідченням високої якості та відповідальності компанії «Хостмайстер». Таку наполегливу роботу забезпечує згуртована команда досвідчених професіоналів.

Серед членів команди як представники "старшого покоління", так і молоді талановиті фахівці у сфері інтернет-технологій, інтелектуальної власності, бухгалтерського обліку, маркетингу, діловодства, технологій баз даних.

Бажаємо вашому колективу нових звершень, натхнення та лише позитивних викликів. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.