З ділових ЗМІ

УНІАН // Нацбанк пом'якшив обмеження на валютному ринку
Регулятор розширив перелік валютних надходжень бізнесу, не підлягають обов'язковому…
Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Нардепи хочуть спільно з УСПП лобіювати програми енергозбереження

14.11.2017 14:11
Нардепи хочуть спільно з УСПП лобіювати програми енергозбереження

Заступник голови парламентського комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олена Бабак закликала УСПП приєднатися до переговорів з урядом в питаннях бюджету, щоб профінансувати в ньому програму енергозбереження.  Йдеться про 3,2 мільярда гривень, в тому числі і 1,2 мільярда гривень на ОСББ і ЖБК.  Нагадаємо, напередодні УСПП, низка інших громадських організацій надіслали звернення керівництву держави, в якому йшлося про потребу розширення програми «теплих кредитів».

Народний депутат озвучила це із трибуни XV з'їзду УСПП в Києві.

О.Бабак зазначила, що в законопроекті про бюджет-2018 поки передбачено на вищезазначені цілі  всього 400 мільйонів. Вона погодилась, що в Україні є єдина ефективна  програма  в даній сфері - теплі кредити.

«З 2015 року за цією програмою, - сказала Бабак, - було видано кредитів на 4,7 мільярда гривень. Держава за цією програмою компенсувала близько 1,8 мільярда. Отже, коефіцієнт мультиплікації становить 2,6. А це означає, що на одну гривню державних коштів в економіку було інвестовано майже три гривні. Такої статистики по іншим державним програмам поки ще немає».

Раніше Український союз промисловців і підприємців звернувся до громадських організацій, ОСББ/ЖБК, органів місцевого самоврядування із закликом підтримати його ініціативу щодо розширення Програми енергоефективності та урядової програми «Теплі кредити». Йдеться про значне збільшення фінансування останньої, а також запуск робочої групи, що опікувалась би питаннями якості застосовуваних матеріалів, синергією «теплих кредитів» та регіональних програм співфінансування тощо. 

Пропозиції вже були направлені Верховній Раді та уряду. 

Окрім того, союз закликав всіх зацікавлених – асоціації, органи місцевої влади, окремих виробників  енергоефективного обладнання та матеріалів тощо -  прийняти участь в організації заходу в підтримки даних ініціатив та розширення фінансування програми. Підтримати ініціативу можна тут: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/2780

 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.