Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Освітня реформа має бути доповнена сучасною політикою зайнятості

06.09.2017 15:09
Освітня реформа має бути доповнена сучасною політикою зайнятості

Ділова громада вітає реформування системи освіти в України, що має сприяти більш якісній підготовці молоді, її конкурентоспроможності, розвитку культури, економіки тощо. Новації вводятьу правове поле поняття неформальної та інформальної освіти, 12-річне навчання, збільшення  фінансування педагогів, створення стимулів до свіжих підходів у навчальному процесі. Головним завданням тут, вважають в УСПП, є виховання нового покоління українців, що вмітимуть використовувати можливості на рідній землі, розвиватимуть країну, її економіку, використовуючи інноваційні підходи. Саме тому сучасна освітня система нерозривно пов’язана із сучасною політикою зайнятості в Україні, яку ще належить впровадити. Адже, за даними опитувань,  до 70% молоді зараз думають  про працевлаштування за кордоном, а рівень життя в державі та заробітної плати не витримує конкуренції з ЄС. Таку думку висловили в УСПП та Антикризовій раді громадських організацій.

«Необхідно створити умови, за яких молодь буде відчувати впевненість у завтрашньому дні, а потенціал та таланти наших спеціалістів буде затребуваний на національних теренах. Для цього потрібне покращення бізнес-клімату, за якого будуть створюватись нові робочі місця, а рівень оплати праці підвищуватись – причому, не штучними регулятивними методами. Саме така синергія освітньої галузі і виробничої дасть вагомий результат», – підкреслив Анатолій Кінах.

Він навів результати декількох соціологічних опитувань, що показали: більша частина української молоді думає  про закордон. Негативу в цьому немає: епоха глобалізації та ринкові умови диктують своє. Тим паче, що люди із досвідом європейської чи американської освіти, роботи потрібні державі. Суть в тому, що така трудова міграція не повинна бути безповоротною, коли кваліфіковані кадри, талановиті інженери, лікарі, співаки, митці тощо назавжди полишають країну. За різними підрахунками, таких наразі більше 3 млн.

Поза тим – реформа освіти стала першим кроком на цьому шляху, вважають в союзі. Позитивом підприємці вважають те, що здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової вищої освіти можуть забезпечуватися, відповідно до законодавства, фінансовою державною підтримкою, пільговим кредитуванням, гарантіями для отримання кредитів, частковою компенсацією відсоткових ставок за кредитами. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.