Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Підприємців привітало керівництво держави, національні та міжнародні партнери

08.09.2017 14:09
Підприємців привітало керівництво держави, національні та міжнародні партнери

З нагоди професійного свята українських підприємців в УСПП та його партнерів – національних та міжнародних – є можливість оцінити розвиток бізнес-клімату в країні, його перспективи тощо. В союзі переконані: ключ до успіху  – консолідація суспільства, бізнесу, влади та міжнародних партнерів навколо економічного розвитку, підтримки індустрії, впровадженні інновацій.

Надзвичайно приємно, що в цій ініціативі нас багато хто розуміє та підтримує. УСПП отримав чимало вітань на адресу підприємницької громади України від керівництва держави, бізнесу та політикуму, національних та міжнародних партнерів.

«Сьогодні підприємницька діяльність є локомотивом економічного, соціального і культурного розвитку країни. Упевнений, що спільними зусиллями ми й надалі сприятимемо піднесенню нашої держави, створенню нових робочих місць та підвищенню добробуту громадян», - наголосив у своєму вітанні Президент України Петро Порошенко.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відмітив, що бізнес – особливо малий та середній – є дуже активним та формує більшість надходжень до держбюджету.

«Українські підприємці забезпечують роботою сотні тисяч наших громадян. Одне з головних завдань уряду – забезпечення гідних умов для розвитку бізнесу. Наступним важливим етапом на цьому шляху має стати реалізація інноваційних програм та технологій, поглиблення економічної інтеграції з економіками країн-членів ЄС», - завважив глава уряду.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підкреслив, що День підприємця вважають своїм святом дедалі більше українських громадян, що не може не радувати.

За ним, парламентарі налаштовані на подальше розширення та удосконалення правової бази діяльності українського виробника, підтримку і захист їх інтересів на національному та зовнішніх ринках.

«Запровадження цього свята на державному рівні — це визнання великого внеску підприємництва у розвиток національної економіки як джерела створення нових робочих місць, збільшення на цій основі надходжень до бюджету й відповідного покращення добробуту громадян України. Впевнені, що ваша діяльність і надалі спрямовуватиметься на примноження національного добробуту, розбудову процвітаючої та успішної України»,  - наголосила президент Академії фінансового управлінняТетяна Єфименко. 

Ми вдячні нашим товаришам і партнерам за тривалу та змістовну співпрацю, підтримку та розуміння спільної мети: формування стабільної економіки, стимулювання ділового та інвестиційного клімату, підвищення рівня життя населення та ін. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.