Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Починаймо спільно працювати над розбудовою держави

04.07.2018 11:07
Починаймо спільно працювати над розбудовою держави

На VII Національному форумі «Трансформація України», якій відбувся наприкінці червня,  вперше презентували концепцію Стратегії трансформації України, напрацьовану фахівцями форуму та міжнародними експертами на основі позитивного досвіду перетворень в Польщі та країнах Балтії, що привели їх до членства в ЄС.

Його учасники зауважили, що цей вкрай важливий документ презентується в момент підготовки до виборів. Важливо, щоб цей процес не обмежився лише лозунгами та популізмом, а справді сформував основу для розбудови сильної європейської держави. Для цього необхідно мати чітку стратегію, довкола якої об’єднувати суспільство, його еліту, яка б була моральним і практичним орієнтиром для всієї країни.

Таку позицію висловив й Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час форуму. Очільник греко-католиків входить до його Наглядової ради.

 «Ми перед собою ставимо дуже чітку і конкретну мету – скоординувати суспільство навколо стратегії будівництва європейської держави в Україні. Це є підсумок кількарічної праці, дорожня карта, як нам далі бути», – зазначив глава УГКЦ.

 «Україна в черговий раз входить в своєрідний етап приготування до виборів. До нас як до церкви приходять дуже багато представників різних політичних партій, інших активістів і часом просять у нас підтримки і допомоги. Хочу сказати, що ми не можемо підтримувати ані політичні партії, ані інших персоналій, ми підтримуємо певні принципи, цінності і засади. Це те, що викладено в єдиному документі на цьому форумі – концепції Стратегії трансформації України», – підкреслив Предстоятель.

Він висловив переконання, що цінності стратегії трансформації країни повинні стати орієнтиром політичних програм.

«Якщо ви це задекларуєте перед українським суспільством –  збудувати в Україні справді державу європейського взірця, будьте певні, що суспільство вас тоді підтримає», – каже глава УГКЦ.  І закликає українців на майбутніх виборчих перегонах надати довіру лише тим  партіям, тим політичним лідерам, які візьмуть на себе зобов’язання втілювати в їх державницькій, політичній діяльності саме ці принципи і засади.

Також він звернувся до міжнародних партнерів, присутніх на заході представників дипкорпусу в Україні тощо із закликом розділити  ініціативи НФТУ.  

«Візьміть до уваги цю стратегію, підтримаєте її, допоможіть нашому народу таку країну збудувати, яка би справді забезпечила всі фундаментальні бажання і прагнення свободи, справжньої демократії і незалежності», – сказав Блаженніший Святослав.

«Якщо ми скоординуємо нашу працю, я переконаний, що цей турбулентний час передвиборчої боротьби буде позитивним, а не негативним, часом державного будівництва, а не нищенням фундаментів незалежної української держави. Сподіваюся, що ви нас почули, і ця стратегія як моральний орієнтир, як та відповідальність, яку сьогодні церкви відчувають перед своїм народом, приведе до бажаних результатів, і Україна буде вільною, демократичною, незалежною державою. Тому починаймо спільно працювати», –резюмував він.

Довідково. Національний форум «Трансформація України» створений для сприяння координації зусиль громадянського суспільства, влади та головних міжнародних інституцій у розробці та реалізації євроінтеграційної моделі розвитку України. До його складу ввійшли представники духовенства, бізнесу, політикуму, дипломатії, волонтерського руху та багато ін.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.