Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Видання щодо досягнень українських підприємств

Андрій, підприємець:
15.06.2016

Почув про підготовку УСПП видання щодо досягнень українських підприємств, їх поступу. Яким чином можна стати частиною цього проекту?
Видання щодо досягнень українських підприємств
Відповідає Український союз промисловців і підприємців:

Так, справді, розпочато підготовку ювілейного видання «Український союз промисловців і підприємців: 25 років задля вітчизняної економіки». Книга розкриє поступ найбільшої громадської організації ділової спільноти в Україні, розповість про визначні персоналії в сфері промисловості та підприємництва. Значний акцент робитиметься на досягненнях відомих вітчизняних компаній, впровадження ними інноваційних рішень, їх «рецептах» успіху тощо.

Книга надійде центральним та регіональним органам державного управління, іноземним посольствам та представництвам, міжнародній спільноті, фахівцям та громадськості, а також буде презентована на міжнародних виставках, семінарах, круглих столах, що постійно проводяться УСПП, надійде до національних та академічних бібліотек, керівників засобів масової інформації. Урочисту її презентацію планується провести у лютому 2017 року.

Підтримати ініціативу УСПП та взяти участь у національному видавничому проекті може кожен бажаючий. Окрім того, є можливість виступити в якості спонсора чи генерального спонсора видання.

Спонсор отримує розміщення інформації об’ємом 5 сторінок про організацію, 10 екземплярів книги, персональну подяку від редакції та зазначення його імені в кожному примірнику книги. Генеральний спонсор, окрім зазначеного, матиме більшу присутність у виданні та вже 20 екземплярів видання.

Більш детальну інформацію щодо підготовки ювілейної книги можна дізнатися, зв’язавшись з організаційним комітетом:

тел. (097) 781 10 64

е-mail: org-uspp@ukr.net (Сергій)

Kомментарiв (0)
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.