Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Проект водоочищення в Доброславі рекомендований таким, що необхідно поширити південними областями країни

12.09.2017 13:09
Проект водоочищення в Доброславі  рекомендований таким, що необхідно поширити південними областями країни

Міжнародна конференція, присвячена впровадженню сучасних технологій водовідведення та локальному очищенню стічних вод, завершила  сьогодні роботу в Одесі.   Її організаторами стали   Посольство Литви в Україні, Українсько-литовська та Литовсько-українська ділові ради за активної участі Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

Вчора в місті Доброслав Лиманського району відбулася презентація проекту реконструкції очисних споруд центральної районної лікарні. Його виконавцями є литовська ЗАТ «Traidenis» та українська корпорація «Союз».Остання вже завершила розробку проектування, що базується на використанні технологій «Traidenis». Це сертифіковане в ЄС обладнання, що відповідає усім європейським стандартам. Грант для реконструкції очисних споруд центральної районної лікарні м. Доброслава (Лиманський район) виділило МЗС Литви, іншу частину проекту покриють із місцевого бюджету.

«УСПП, Українсько-литовська ділова рада так прискіпливо займалися   цим проектом, оскільки сподіваємось поширити його на Лиманський район, всю Одеську, інші південні області країни.  Він не може не бути ефективним, оскільки в ньому  об’єдналися зусилля литовських та українських розробників технологій та  виробників обладнання, ділових громадських організацій, європейські та вітчизняні кошти.  Тема очищення стічних вод в нашій державі є вкрай гострою. На жаль, ми стали країною з водним  дефіцитом, і хоча в нас достатньо води, бракує саме чистої, прісної, придатної для сільськогосподарських потреб. Ось чому таким актуальним є спільні литовсько-українські напрацювання. Ділова спільнота в особі УСПП, ділових рад України та Литви будуть надалі докладати зусиль задля реалізації систем  водоочищення на півдні», – наголосив президент УСПП Анатолій Кінах.

Він підкреслив, що проект в Доброславі  реалізується під контролем громади, що дозволить ефективно використовувати кошти, спрямовувати їх саме на  нагальні потреби сіл і міст, працювати в діалозі з місцевою владою. Від останньої, на його думку,  дуже багато залежить в впровадженні програм водовідведення, очищення, реконструкції комунальної сфери тощо.

«Часто скаржаться на брак коштів. Однак Україна  вибирає лише близько 50%,  що виділяється  європейськими інституціями  на чисельні проекти, в тому числі модернізацію очисних споруд водовідведення. Причини різні: незнання, потреба оформлення документацій та заявок, технічних обґрунтувань тощо. Необхідно через реалізацію проекту навчити місцеву владу активніше залучати кошти європейських, американських інституцій для модернізації зношеної інфраструктури», – переконаний Анатолій Кінах.

Заступник голови Одеської ОДА  Світлана Шаталова високо оцінила проект реконструкції очисних споруд центральної районної лікарні Доброслава та запевнила у необхідності розповсюдити його в області. Глава Литовсько-української ділової ради Сігітас Леонявічус зауважив, що лиманський  проект став результатом чотирирічної діяльності ради та ділового українсько-литовського партнерства в цілому.  Він наголосив на важливості впровадження саме екологічних міжнародних програм, що відповідає нинішнім вимогам Євросоюзу, свідчить про високу соціальну відповідальність причетного до таких проектів бізнесу. «Хочу підкреслити роль місцевих адміністрацій, громадських активістів. Дуже важливо не чекати ініціатив згори, а самотужки шукати рішення складних проблем, в тому числі – в контакті з партнерами з Європи. І тоді успіх забезпечений», – переконаний він.

Директор Інституту суспільного здоров’я ім. А.Мармаєва НАНУ Андрій Сердюк зупинився на медичних аспектах програм водоочищення. Висока смертність, серйозний рівень захворюваності людей зумовлений саме станом питної води, і системні дії щодо його покращення мають першочергове значення для здоров’я населення регіону та країні в цілому.

На конференцій виступили науковці, представники Посольства Литви в Україні, українські та литовські бізнесмени, представники місцевої влади. За її результатами будуть підготовлені відповідні рекомендації.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.