Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Промисловці з Європи та Азії готові до участі в спільних інфраструктурних проектах

15.05.2018 14:05
Промисловці з Європи та Азії готові до участі в спільних інфраструктурних проектах

Національні економіки попри глобалізацію, запуск великих міжнародних проектів тощо, останнім часом вдаються  до тенденції нарощування закритості внутрішніх ринків. Найбільш яскравим прикладом стало нещодавнє рішення США про введення мит на імпорт сталі та алюмінію. Йде жорстка боротьба за використання наявної та розбудови нових транзитних інфраструктур, стримування і противаги у сфері торгівлі, в тому числі  енергоносіями тощо. Такі обставини ставлять країни перед потребою поглиблення спільних проектів, розвитку зовнішньоекономічних зв’язків тощо. На цьому наголосив президент УСПП, член Ради Міжнародного конгресу промисловців (МКПП) Анатолій Кінах на її засіданні в Салоніках (Греція).

Нагадаємо, МКПП – це міждержавне неурядове об'єднання, до якого входять ділові союзи з 28 країн світу – Південної Кореї, Казахстану, Білорусі, Грузії, Азербайджану, України, Китаю тощо. Конгрес є масштабним дискусійним майданчиком, де відпрацьовуються спільні підходи до інвестиційно-інноваційної політики, процесів інтеграції економік у світовий економічний простір. В рамках Міжнародного конгресу діють численні програми інвестиційного співробітництва на рівні регіонів, окремих суб'єктів економічної діяльності.

Анатолій Кінах переконаний, що організація має посилити свою роль в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Так, до МКПП прийнято відповідні ділові асоціації Південної Кореї та досягнуто попередньої домовленості про проведення чергового засідання Ради МКПП та відкриття представництва конгресу в Сеулі. Окрім того, вважає лідер ділової спільноти України, ділові кола країн-учасниць конгресу мають скоординувати та активізувати свої дії щодо участі в проекті «Один пояс – один шлях». Останній був запропонований КНР ще у 2013 році та має на меті створити торгову та транспортну інфраструктуру, яка б поєднувала Азію із Європою (основний фокус – це ринки Західної Європи) та Африкою. Ядро проекту – залізничне сполучення Східний Китай – Роттердам (10000 км).

«Це хороша можливість для України скористатися своїм географічним положенням, науково-виробничим потенціалом  та вивести транзитний потенціал з рангу перспективи в реально діючий економічний проект. Ми безумовно повинні взяти від цього проекту всі можливі вигоди – від модернізації залізниці до створення нових робочих місць на відповідних підприємствах, просування наявних та запуск нових інвестиційних проектів із іноземними партнерами, розвиток транспортної логістики як такої в Україні», – наголошує президент УСПП.

Учасники засідання зосередились на питаннях порушення прозорості, рівності доступу тощо, що виникають внаслідок політик чи торгових війн, які періодично ведуться між економічними гігантами. Таким прикладом став, зокрема, і проект газопроводу "Північний потік-2" (Nord Stream-2).

МКПП прийняло також рішення про розробку цільової програми зі сприяння інтеграційним процесам в транспортно-логістичній сфері. Пріоритетом при цьому повинна бути бізнес-складова через конкретні міжнародні проекти і програми. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.