Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Розстрочення сплати ПДВ на імпортне обладнання для промисловості полегшить її модернізацію

15.12.2017 10:12
Розстрочення сплати ПДВ на імпортне обладнання для промисловості полегшить її модернізацію

Розстрочка до 24 місяців сплати податку на додану вартість при ввезенні обладнання для промислових підприємств підтримає розвиток останніх. Цього рішення виробники чекали давно. Проголосований Верховною Радою законопроект №6776д вводить даний механізм до 2020 року.

Нагадаємо, публічну обіцянку від Прем’єр-міністра В.Гройсмана ввести такий механізм підприємництво отримало півроку тому на форумі в Чернігові, організованому Укрлегпромом за підтримки УСПП. Щоправда, там  йшлося про більш довготривале відтермінування – до 36 місяців. Поза тим, такий механізм дозволить посилити інвестиційну складову у вітчизняному виробництві, його розвитку та створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень в бюджет.

Розстрочка відбуватиметься без нарахування відсотків, пені та штрафів. Йдеться про імпорт промислового обладнання, яке не виробляється в Україні та використовується у виробництві керамічної плитки, автомобілебудуванні, виробництві скла, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві ліків тощо.

В УСПП вітають таке рішення та підкреслюють: в подальшому досі багато над чим працювати. Йдеться про спрощення доступу підприємництва до фінансових ресурсів, підтримки експортерів, зокрема, завершення процесів адаптації до стандартів і регламентів ЄС, страхування ризиків та ін. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.