Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Розвиток трудового потенціалу України розглянуть на національному рівні

13.02.2018 16:02
Розвиток трудового потенціалу України розглянуть на національному рівні

Вже у найближчі  місяці планується проведення спеціального засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, присвячене розвитку та збереженню трудового потенціалу країни. З даною ініціативою виступив УСПП, Об’єднання організації роботодавців України, інші структури  роботодавців. Як відомо, в Україні посилюється  відтік кадрів за кордон: за приблизними розрахунками, близько 7 млн. українців працевлаштувались там.

Роботодавці очікують, що захід, котрий об’єднає всі сторони соціального діалогу – урядовців, роботодавців, профспілки і бізнес, дозволить напрацювати дієві механізми збереження національного трудового потенціалу.

«Ще минулого року ми надіслали спільну пропозицію в уряд про необхідність  розглянути на засіданні уряду стан справ із трудовим потенціалом України і відпрацювати спільні заходи з його збереження і розвитку. А це є  комплексне завдання, починаючи із модернізації системи профтехосвіти і завершуючи формуванням робочих місць, створенням стимулів для роботодавців, розвитком підприємництва тощо. За сприятливих умов необхідно  створити інвестиційний клімат,налагодити  правовий захист власника, інвестора, але без кваліфікованих рук жодна інвестиція результату не дасть», – каже голова ООРУ,  президент УСПП Анатолій Кінах.

В УСПП переконані: Україна зіткнулася з дуже високим рівнем трудової міграції, відтоком  кваліфікованих, інтелектуальних, молодих кадрів,  що дуже загрожує перспективам економічного розвитку країни взагалі.

За даними Республіки Польща,  на сьогодні в їхній країні працює близько 1 млн 370 тис. трудових мігрантів з України. Реальні цифри можуть бути вищі. Та ж сама ситуація у Литві, куди «ринулись» вітчизняні заробітчани: за 2017 рік українцям видано більше 20 тис. офіційних дозволів на роботу. 

Це є вкрай тривожно, бо, приміром, середній портрет мігранта з України –  чоловіки і жінки 30-40 років.  Це найбільш дієздатна, активна частина нашого суспільства. І потік мігрантів зростає. 

«Трудовий потенціал – це основа життя країни. Якщо не буде кваліфікованих робітників – інвестицій теж не буде. Інвестори у спілкуванні з нами порушують проблему, що не можуть знайти 200-300 осіб робочого кваліфікованого персоналу на новостворене виробництво»,   – зазначає А.Кінах.

В діловому союзі пропонують вирішувати дану проблему комплексно, пропонуючи стимули для запуску і розширення виробництв на внутрішньому ринку, створення синергії між реальним сектором економіки та системою профтехосвіти, які існують сьогодні, по суті, автономно одна від одної. 

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.