З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання
За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Співчуття з приводу втрати нашого колеги та друга Володимира Загороднього

14.02.2018 14:02
Співчуття з приводу втрати нашого колеги та друга Володимира Загороднього

Із почуттям глибокої скорботи бізнес-спільнота України сприйняла звістку про смерть свого товариша та колеги, голови Української Федерації роботодавців охорони здоров’я, члена керівних структур УСПП та ООРУ 

Загороднього Володимира Васильовича.

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті як світла і щира людина, професіонал, який відстоював розвиток медичної сфери та державного управління в Україні, заслужив великий авторитет та повагу ділових партнерів і владних структур. В різний час обіймав посади першого заступника міністра охорони здоров’я, працював у відповідному управлінні КМДА, на громадській ниві – у складі соціально-економічної ради при МОЗ, дорадчої ради профільного комітету Верховної Ради. За значний внесок у розвиток медицини нагороджений званням «Заслужений лікар України», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Висловлюємо щире співчуття його рідним та близьким. В цей сумний час ми поділяємо ваше горе та підтримуємо вас.

 

Колеги та друзі з УСПП та ООРУ

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.