Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Степанкова Тетяна Михайлівна

06.12.2013 18:12
Степанкова Тетяна Михайлівна

Віце-президент УСПП, заступник голови Правління громадського об’єднання «Українсько-німецький форум», заслужений економіст України, кандидат економічних наук

Народилася в Луцьку Волинської області. Вищу освіту здобула у Київському інституті народного господарства, за фахом економіст. Трудовий шлях розпочала на обчислювальному центрі Держплану України.

Має великий досвід роботи в органах державної влади – від начальника відділу Держплану України до державного експерта Держекономради, радника віце-прем’єр-міністра, прем’єр-міністра України до заступника міністра.

З 2003 р. Т.М. Степанкова є віце-президентом УСПП та заступником голови Правління громадського об’єднання «Українсько-Німецький Форум». Форум ініціює проведення міжнародних публічних заходів в пріоритетних сферах реформування української економіки – житлово-комунальному господарстві, енергоефективном будівництві, розвитку альтернативної енергетики та модернізації експортно-орієнтованих галузей української економіки на засадах енергоефективності. УНФ надає сприяння в реалізації чисельних пілотних програм і проектів, координує впровадження програми розвитку транзитного потенціалу Схід-Захід (Європа – Китай, старий «шовковий шлях»), інтермодальних і мультимодальних сполучень через територію України.

Докладає багато зусиль до розвитку українсько-німецького та українсько-європейського співробітництва. Двосторонні та багатосторонні ініціативи на засадах народної і економічної дипломатії та державно-приватного партнерства стає хорошим підґрунтям для прийняття рішень на рівні офіційної дипломатії.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.