З ділових ЗМІ

Урядовий кур'єр // Економіка України за 2017 рік
Статистичні дані про стан економіки України в 2017 році
УНІАН // Кабмін вводить розтермінування сплати ПДВ при імпорті обладнання
За словами міністра фінансів, прийнятий механізм збільшить і продуктивність…
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Створити синергію європейських партнерів та вітчизняного громадянського суспільства задля успішного розвитку

12.10.2017 11:10
Створити синергію європейських партнерів  та вітчизняного громадянського суспільства  задля успішного розвитку

Під час нещодавнього візиту в Польщу представники Національного форуму «Трансформація України» радилися з польськими колегами, партнерами з Євросоюзу, як створити синергію європейських симпатиків нашої країни та вітчизняного громадянського суспільства  задля прискорення євроінтеграції, виходу на пряму сталого економічного розвитку. Так член ради форуму «Трансформація України», президент УСПП Анатолій Кінах прокоментував підсумки свого візиту в Варшаву в ефірі одного з телеканалів.

« Я дуже тішуся, що такі відомі в світі експерти та громадянські діячі, як екс-голова центробанку Польщі Марек Белька,  директор Польсько-американського форду свобод Ежи Козьмінські та багато їх колег щиро прагнуть допомогти Україні. Вони готові працювати, щоб узагальнити досвід країн, що недавно інтегрувалися в ЄС, та запропонувати його нашій державі. Консультації в Варшаві торкалися й загроз, що постали перед Україною. Нам наголосили на відсутності чіткої стратегії просування до європейських цінностей, стратегії власного економічного розвитку. «Плити в нікуди», творити реформи спонтанно в нинішньому світі не можна, це загрожує  назавжди програти в конкурентоспроможності розвинутим країнам.  Додам сюди й  відсутність  секторальних програм – наприклад, щодо модернізації транспортної інфраструктури, виробництва дитячого харчування, зниження в економіці сировинного сектору і збільшення продукту з високою доданою вартістю», – поінформував Анатолій Кінах.

Він підтримав думку про те, що Україні необхідно більш ретельно працювати над програмами з модернізації, адаптації економіки до світових стандартів і технічних регламентів. Не варто упускати роботу з збільшення експортних квот до ЄС. В той де час треба чітко усвідомлювати, що зростання експорту з Європою на 25 %  відбувається на фоні попереднього загального падіння на 50% за 2014-2015рр, тому варто не займатися переможними реляціями, треба  наполегливо працювати над покращенням умов для вітчизняних експортерів. Країна запізнюється з створенням експортно-кредитного агентства, яке має страхувати ризики, дбати про кредити і гарантії для експортерів. Необхідно наполягати на об’єднанні економічних, політичних, дипломатичних зусиль для просування української продукції на нові ринки. При цьому не можна робити ставку лише на сировинну та напівоброблену продукцію (нині сировина АПК добігає 40% українського експорту), треба  боротися за покупця складної, з високою доданою вартістю продукції.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.