Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

Укрінформ // Рада ухвалила закон про "єдине митне вікно"
Верховна Рада внесла зміни до Митного кодексу та деяких інших законів щодо запровадження…
LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

Ташкентська міжнародна туристична ярмарка «Туризм на Шовковому шляху 2018»

02.07.2018 14:07

3-5 жовтня 2018 року в НВК «Узекспоцентр» відбудеться Ташкентська міжнародна туристична ярмарка (далі ТМТЯ) «Туризм на Шовковому шляху 2018». Організатор заходу – Державний Комітет з розвитку туризму Республіки Узбекистан.

ТМТЯ найбільш відвідуваний ярмарок Центральноазіатського регіону, який надає учасникам унікальну можливість отримати інформацію безпосередньо у професіоналів туристичної сфери, а також дізнатися про останні події в індустрії туризму.

24-й Ташкентський міжнародний туристичний ярмарок «Туризм на Шовковому шляху» є одним з найбільш очікуваних подій туристичної галузі Центрально-Азіатського регіону. Зазначений захід проводиться за підтримки Всесвітньої Туристичної Організації. Щорічно захід збирає учасників з 14 регіонів Узбекистану, а також зарубіжних представників  з 25 країн світу.

Традиційно програма виставки включатиме В2В зустрічі, презентації компаній, семінари, конференції, а також фестиваль «Смак Шовкового шляху».

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи ярмарку -  Н.Самієвої, + 998 95 199-21-10); е-mail: info@uzbektourism.uz,  web: www.uzbektourism.uz

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.