Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У Мінську промисловці 25 країн Азії та Європи говорять про інновації та співробітництво

14.09.2017 10:09
У Мінську промисловці 25 країн Азії та Європи говорять про інновації та співробітництво

У Мінську (Білорусь) розпочала роботу 11 Асамблея Міжнародного конгресу промисловців та підприємців (МКПП). Українську сторону на ній представляє президент УСПП, перший віце-президент МКПП Анатолій Кінах. На порядку денному – розширення конгресу за рахунок нових членів із Греції та Південної Кореї, зміцнення ділового співробітництва між країнами, впровадження нових технологій в індустрії тощо.

До складу конгресу, до якого, нагадаємо, входять ділові організації 25 країн - Грузії, Угорщини, Азербайджану, Італії, Латвії, Болгарії тощо, будуть прийняті Федерація промисловців північної Греції, громадські організації Південної Кореї, низка окремих компаній.

Учасники обговорюють результати роботи конгресу за попередній рік, а також  стратегію подальшого розвитку співпраці ділових кіл держав, представлених в МКПП. У ній пропонується врахувати всю сукупність факторів, як зовнішніх, так і внутрішніх, з якими стикається не тільки МКПП, але і весь світовий бізнес, максимально скоординувавши їх з цілями, прийнятими світовими лідерами на ювілейному саміті Організації Об'єднаних Націй два роки тому.

В рамках конгресу промисловці презентують власний досвід в просуванні інноваційних проектів, участі у формуванні транспортних коридорів, створенні технопарків, об'єктів машинобудування, агропромислового комплексу та інших галузей, ресурсозбереження та екології.

В контексті розширення регіону представлення конгресу, йтиметься і про посилення взаємодії з міжнародними, регіональними та партнерськими організаціями.

Також президент УСПП візьме участь в урочистому прийомі з нагоди Дня незалежності України, організованому Посольством України в Білорусі. Традиційно такі дипломатичні прийоми збирають увесь посольський корпус, чиновників, лідерів громадської думки та бізнесу.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.