Анатолій Кінах Об'єднання організацій роботодавців України

З ділових ЗМІ

LB // Рада прийняла в першому читанні проект закону про валюту
Законопроект №8152, поданий президентом, підтримали 253 депутати.
Дзеркало тижня. Україна // Блекаут українського авіапрому...
Час перестати тринькати кошти на закупівлю дорогого іноземного мотлоху і почати…

Про нас пишуть

112.ua//Анатолій Кінах: Без мобілізації всієї країни Україну можуть взяти "голими руками"
Ситуация не разрешиться в течение месяца-двух, мы должны быть готовы к очень…

№50 (Березень, 2018)

№50 (Березень, 2018)
УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ
Ваш надійний партнер

У Польщі стартував форум «Європа -Україна»

13.03.2018 11:03
У Польщі стартував форум «Європа -Україна»

На півдні Польщі, у Ряшеві, стартував традиційний XI Форум «Європа-Україна» під назвою «Асоціація з Європейським Союзом – і що далі?».  Він триватиме 2 дні та об’єднає понад 500 представників урядів і парламентів, а також європейських інституцій, політиків, дипломатів, бізнесменів і науковців з Європи та США. Українську громадськість та ділову спільноту представляє президент УСПП,  член координаційної ради Національного форуму «Трансформація України» Анатолій Кінах.

Лідер ділової спільноти відзначив важливість даного заходу такого міжнародного рівня, адже він є першим  після завершення ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС. Міжнародні партнери разом з українськими колегами розглядатимуть питання: чи використала Україна можливості, які дає співпраця з ЄС та іншими країнами? Які наступні кроки повинен зробити Київ та його європейські партнери, щоб забезпечити сталий розвиток країни та її інтеграцію з Заходом?

«Для нас важливі декілька моментів. По-перше, це подальше інтегрування країни в європейську спільноту, використання всіх можливостей, в тому числі – і чинної  зони вільної торгівлі. Поза тим, необхідно виконувати власні домашні завдання щодо адаптації до стандартів і регламентів ЄС, взагалі світових стандартів. Модернізація економіки, підвищення рівня життя людей, програмне впровадження енергоефективних технологій, закінчені реформи фінансового сектору, податкової сфери,  медицини тощо – ось що на порядку денному. По-друге, у цьому ми можемо використати успішний досвід Польщі, країн Балтії щодо таких перетворень і реалізовувати цілісну концепцію розвитку України. Над цим працює «Трансформація України» і вже маємо широку підтримку європейських урядів», – наголосив Анатолій Кінах.

Нагадаємо, окрема панель заходу буде присвячена напрацюванням Національного форуму «Трансформація України», який працює над створенням стратегії розвитку України на основі кращого досвіду країн Східної Європи, а також Балтії. Ідея консолідації громадянського суспільства навколо реалізації системи успішних перетворень в економіці, соціальному житті, культурі тощо  зарекомендувала себе як ефективний інструмент виходу з кризи, зростання рівня життя у Польщі, Литві, Угорщині, інтеграції останніх до ЄС тощо.

Президент УСПП розповів, що на даній панелі  йтиметься про формування міжнародної експертної групи щодо участі в підготовці такої стратегії.

«Переконаний, що така форма співпраці із представниками ЄС сприятиме інтенсифікації багатосторонніх контактів, піднесенню міжнародного іміджу країни, кращому і адресному залученню коштів міжнародних грантів. Це важливо для України», - завважив А.Кінах.

Загалом 13-14 березня у Ряшеві  відбудуться понад 40 панельних дискусій, присвячених економічним, політичним та соціальним темам, представлення Головного Рапорту, а також 10 презентацій українських регіонів, обраних секторів економіки тощо.

Організатором Форуму є Фонд «Інститут східноєвропейських досліджень» – організатор Економічного форуму в Криниці, а співорганізатором – Підкарпатське воєводство. Почесний патронат над форумом взяв на себе маршал Сейму Польщі Марек Кухцінскій.

5 причин стати членом УСПП

  • Члени УСПП можуть брати участь у вдосконаленні нормативно-правової бази бізнес-діяльності, запобігти впровадженню антипідприємницьких норм та правил.
  • Вам допоможуть налагодити стосунки з банківськими, науковими установами, виробничими, консалтинговими компаніями для розвитку власного бізнесу, запропонують новий перспективний напрямок діяльності на стику галузей.
  • Члени УСПП можуть брати участь у роботі міжнародних бізнес-форумів, діяльності двосторонніх міжурядових комісій.
  • УСПП пропонує своїм членам систему корпоративної безпеки, яка допоможе у випадку суперечок з недобросовісними партнерами та рейдерами, захистить від бюрократичного тиску та свавілля.
  • Ви увійдете в атмосферу соціально відповідального бізнесу, зможете усвідомити необхідність позитивного впливу вашої компанії на суспільство та навколишнє середовище.